Izba Rzemiosła i PPŚ w Słupsku od 1 października 2020r. dokonuje wpisy uzyskanych przez rzemieślników kwalifikacji zawodowych do CEIDG. Osoby prowadzące działalność gospodarczą, które przystąpią do egzaminu czeladniczego lub mistrzowskiego od dnia 1 października br. będą miały dokonywane wpisy obligatoryjnie w ciągu 14 dni od daty przystąpienia do egzaminu, natomiast osoby, które nabyły kwalifikacje przed 1 października 2020r. będą miały dokonywane wpisy na wniosek osoby zainteresowanej
Więcej informacji pod linkiem:
https://zrp.pl/rzemieslnicze-kwalifikacje-zawodowe-od-dzis-w-ceidg/
Załącznik:
Wniosek CEIDG
Źródło: Pomorska Izba Rzemiosła i Przedsiębiorczości Pomorza Środkowego w Słupsku
TERMIN SKŁADANIA WNIOSKÓW NA EGZAMIN CZELANICZY 28.02.2023r
Uczniowie wszystkich klas branżowych szkół I stopnia, będący młodocianymi pracownikami, od 26 kwietnia będą realizowali zajęcia praktyczne u pracodawców w pełnym wymiarze.
OD 30 LISTOPADA MŁODOCIANI PRACOWNICY WRACAJĄ NA PRAKTYKĘ
Cech to najstarsza organizacja Rzemieślnicza. Dorobek i osiągnięcia Cechów doceniane i uznawane są w kraju i poza jego granicami. Obecnie w CECHU zarejestrowanych jest 192 zakładów rzemieślniczych. Ilość szkolonych uczniów w różnych zawodach ponad 500. Ilość zakładów szkolących - 144.
Cech Rzemiosł Różnych w Bytowie
ul. Mierosławskiego 12, 77-100 Bytow
sekretariat@cechbytow.pl