BADANIA LEKARSKIE - LEKARZ MEDYCYNY PRACY.

HARMONOGRAM SESJI EGZAMINACYJNYCH W 2024r

Uczniowie klas trzecich szkół branżowych ( system szkolny)

Termin składania wniosków do Izby: do 29 lutego 2024r.

Termin przeprowadzenia sesji egzaminacyjnych: od 01 kwietnia do 14 czerwca 2024r.

Uczeń otrzymuje skierowanie na egzamin na adres domowy co najmniej dwa tygodnie przed datą egzaminu.

Po egzaminie uczeń otrzymuje zaświadczenie o przystąpieniu do egzaminu, które musi dostarczyć do sekretariatu szkoły.

Ogłoszenie wyników egzaminu: 31 sierpnia 2024r. (SMS wysyłany do zdającego)

Termin dostarczenia świadectwa ukończenia szkoły branżowej: niezwłocznie po ukończeniu szkoły branżowej (drogą mailową albo pocztą tradycyjną) przez uczniów, cech lub szkołę.

Informację nt. otrzymania wyniku egzaminu oraz sposobu przekazania świadectwa ukończenia szkoły branżowej uczniowie otrzymują podczas egzaminu teoretycznego w Izbie w postaci wydrukowanej ulotki, dołączanej do zaświadczenia o przystąpieniu do egzaminu.

Dokumenty do egzaminu:

– wypełniony wniosek i podbity pieczęcią szkoły,

– kopia umowy o pracę w celu przygotowania zawodowego,

– jeżeli uczeń realizował umowę w kilku zakładach: kopie umów i świadectw pracy z poprzednich zakładów,

– 1 aktualna fotografia o wymiarach jak do dowodu osobistego (nie zniszczona, np. wyrwana ze starej legitymacji szkolnej),

UWAGA! Wnioski niekompletne (bez dowodu wpłaty) nie będą rozpatrywane.

Uczniowie dokształcający się w systemie pozaszkolnym

Termin składania wniosków do Izby: miesiąc przed zakończeniem umowy

Terminy egzaminów: na bieżąco po zebraniu grupy w danym zawodzie

Dokumenty do egzaminu:

– wypełniony wniosek (druk, który nie dotyczy młodocianych pracowników będących uczniami ostatniej klasy szkoły branżowej I stopnia)

– zaświadczenie o ukończeniu dokształcania teoretycznego dla młodocianych pracowników,

– kopię świadectwa ukończenia szkoły podstawowej,

UWAGA! Wnioski niekompletne (bez dowodu wpłaty) nie będą rozpatrywane.

Uczniowie odbywający przyuczenie do wykonywania określonej pracy

Termin składania wniosków do Izby: miesiąc przed zakończeniem umowy

Terminy egzaminów: na bieżąco po zebraniu grupy w danym zawodzie

Dokumenty do egzaminu:

– wypełniony wniosek do egzaminu sprawdzającego wraz z określonym zakresem przyuczenia,

WSZYSTKIE WNIOSKI MUSZĄ BYĆ ZAREJESTROWANE PRZEZ CECHY W SYSTEMIE MERLIN

– ubezpieczenie NNM na czas trwania egzaminu wykupowane jest we własnym zakresie przez ucznia w dowolnym towarzystwie ubezpieczeniowym,

– na etap praktyczny egzaminu uczeń stawia się z dowodem tożsamości, skierowaniem na egzamin (z Izby) oraz strojem roboczym,

– na etap teoretyczny egzaminu uczeń stawia się z dowodem tożsamości, skierowaniem na egzamin (z Izby), przyborami do pisania, kalkulatorem tradycyjnym oraz w stroju galowym

14 sierpnia 2022

Informujemy, że istnieje możliwość wykonania badań lekarskich przez lekarza medycyny pracy, które przeprowadzane są w biurze Cechu. Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu z biurem Cechu.

SZKOLENIE OKRESOWE DLA PRACODAWCÓW ...Poprzedni
WALNE ZGROMADZENIE SPRAWOZDAWCZO-WY...Następny