Zarzad Cechu Rzemiosł Róznych serdecznie zaprasza wszystkich rzemieślników na Mszę Świętą, która odbędzie się w Kościele Św.Katarzyny w Bytowie dnia 1 maja 2024r. o godzinie 8:30
Uczniowie III klas branżowych szkół I stopnia, będący młodocianymi pracownikami, będą odbywać zajęcia praktyczne u pracodawców od poniedziałku 19 kwietnia 2021r, o ile u danego pracodawcy nie występują zdarzenia, które ze względu na aktualną sytuację epidemiologiczną mogą zagrozić ich zdrowiu.
Zapraszamy do udziału w webinarium biznesowym nt. kompleksowego wsparcia w rozwoju przedsiębiorców, które organizuje Pomorska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. w ramach cyklu „Słupska Specjalna Strefa Ekonomiczna w drodze".
Cech to najstarsza organizacja Rzemieślnicza. Dorobek i osiągnięcia Cechów doceniane i uznawane są w kraju i poza jego granicami. Obecnie w CECHU zarejestrowanych jest 195 zakładów rzemieślniczych. Ilość szkolonych uczniów w różnych zawodach ponad 500. Ilość zakładów szkolących - 140.
Cech Rzemiosł Różnych w Bytowie
ul. Mierosławskiego 12, 77-100 Bytow