ZAPROSZENIE 07.04.2021 - webinar "Inwestujesz tam, gdzie chcesz - kompleksowe wsparcie w rozwoju przedsiębiorców" z Powiatu Bytowskiego

23 marca 2021

Szanowni Przedsiębiorcy z Powiatu Bytowskiego,

zapraszamy do udziału w webinarium biznesowym nt. kompleksowego wsparcia w rozwoju przedsiębiorców, które organizuje Pomorska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. w ramach cyklu „Słupska Specjalna Strefa Ekonomiczna w drodze".

Podczas najbliższego spotkania pt. "Inwestujesz tam, gdzie chcesz - kompleksowe wsparcie w rozwoju przedsiębiorców" zaprezentujemy między innymi:

KIEDY: 07.04.2021 (środa) - godz. 12:00

GDZIE: On-Line. Każda z zarejestrowanych osób otrzyma spersonalizowany link do spotkania.

WIĘCEJ INFORMACJI / REJESTRACJA: na stronie: https://app.evenea.pl/event/sssewdrodzebytowski/

DLA KOGO: Spotkanie jest dedykowane do przedsiębiorców zainteresowanych rozwojem swojej działalności i/lub realizacją nowych inwestycji na terenie następujących gmin powiatu bytowskiego: Borzytuchom, Bytów, Czarna Dąbrówka, Kołczygłowy, Miastko, Parchowo, Studzienice, Trzebielino, Tuchomie.

OD 29.03.2021r MŁODOCIANI ZWOLNIENI ...Poprzedni
NOWE STAWKI ZA EGZAMINY W ROKU 2021Następny