59 822 33 32

biuro@cechbytow.pl

ul. Mierosławskiego 12, Bytów

TERMIN SKŁADANIA WNIOSKÓW NA EGZAMIN CZELADNICZY 28.02.2023r

MIĘDZYZAKŁADOWY KONKURS FRYZJERSKI 2024

28 kwietnia 2024r. Cech wraz z Branżą Fryzjerską organizuje Międzyzakładowy Konkurs Fryzjerski Uczniów Rzemiosła. Będziemy mogli podziwiać kreatywność i pasję naszych uczniów. SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!

31 stycznia 2023

SESJE EGZAMINACYJNE 2023r.

uczniowie klas III szkół branżowych I stopnia

wnioski z dokumentami należy składać do dnia 23 lutego 2023, wyłącznie za pośrednictwem cechu, który sprawuje nadzór nad realizacją umowy.

Dokumenty do egzaminu:

o ubezpieczenie od NNW na czas trwania egzaminu praktycznego i teoretycznego należy zadbać we własnym zakresie

Na egzamin praktyczny należy stawić się ze skierowaniem na egzamin, dowodem osobistym ( w przypadku braku dowodu innym dokumentem ze zdjęciem) oraz ubraniem roboczym wymaganym w zależności od zdawanego zawodu.

Na etap teoretyczny należy stawić się z dowodem osobistym, skierowaniem na egzamin, przyborami do pisania, kalkulatorem tradycyjnym oraz w stroju galowym.

Skierowania na egzamin będą wysyłane w marcu na adres domowy ucznia podany we wniosku, uczeń powinien powiadomić pracodawcę oraz szkołę o terminie egzaminu.

W czerwcu 2023r. należy przesłać do Izby kopię świadectwa ukończenia szkoły branżowej. W przypadku nie ukończenia szkoły i powtarzania klasy należy poinformować izbę rzemieślniczą, można wysłać informację na adres: izba@rzemioslo.slupsk.p

Termin Składania wniosków na egzamin ...Poprzedni
Dofinansowanie w ramach konkursu w Rządowym ...Następny

zobacz również

Cech Rzemiosł Różnych w Bytowie

Cech to najstarsza organizacja Rzemieślnicza. Dorobek i osiągnięcia Cechów doceniane i uznawane są w kraju i poza jego granicami. Obecnie w CECHU zarejestrowanych jest 195 zakładów rzemieślniczych. Ilość szkolonych uczniów w różnych zawodach ponad 500.  Ilość zakładów szkolących - 140.

Kontakt

Cech Rzemiosł Różnych w Bytowie
ul. Mierosławskiego 12, 77-100 Bytow

59 822 33 32

biuro@cechbytow.pl

© Cech Rzemiosł Różnych w Bytowie 2023 - 2024   |   Polityka prywatności

Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

więcej zgoda